Friday, April 25, 2014

Where Have You Been


Tak voila, většina z vás měla polopravdu /horší jak lži!/, v taštičce byla rtěnka a LESK, ale nebyla to obyčejná rtěnka a lesk, byla to rtěnka a lesk s neobyčejným odstínem, který je podle mě opakem ke slovu vágní.
Nojó, jsem nadšená..


Jakmile jsem ty dva uzřela na Rihanně, moje úmysly byly čistý - "Musím jí pomoci je zpropagovat!"- takže: kolekce Viva Glam Rihanna, kdyby někdo někdy náhodou zatoužil po troše glam rocku.
Nejdřív jsem měla tendenci škudlit a koupit si jen ji, ale musím říct, že bez něho to nemá tu správnou štávu. No co vám k tomu tak ještě říct, aby to ode mě znělo znalecky, prostě jsou jako JING a JANG nebo
něco takovýho.

Rihanna - Where Have You Been


A jsme u dalších dvou vymazlených věciček, které když si na sebe oblíknu, tak se z ňákýho divnýho důvodu cejtim jak nadupanej auťák, jsou to tyhle dvoudílný plavky s každým kusem rozdílným. Tak jako jinejm mi Triangl nabídl vybrat si jedny a kdo by z neznámých pohnutků tipoval černý lesklý sexy kožený,
se splet.
Co se ovšem tílečka týče, tam jsem nezklamala a kombinaci dvou matrošů neodolala. Výstřih mi ovšem doma vytřel zrak, tak si říkám, ještě chvíli vás toho ušetřím, třeba do tý doby ještě vyrostou, žejo.
- pro ty otrlé choies.com!
PS: Jenom počkejte až tohle všechno na mně uvidíte až se bronznu!
    

12 comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...