Thursday, May 1, 2014

Shooting Fashion Stars #Reportage


Minulý pátek. Galerie Mánes.  Shooting Fashion Stars. Nezávislý projekt podporující mladé návrháře. Desátý ročník. 

Od 19h  přes bodyguardy vcházelo po odškrtnutí svého jména v guest-list přes 500  vystajlovaných módních nadšenců a zástupců komerční sféry, následovalo velmi oblíbené focení ze všech úhlů u foto-stěny, kdo měl, hodil svou vizitku do tomboly o auto, dále nikdo neodmítl welcome drink a slavnostní show mohla začít! 

Přehlídku otevřela na pohled ne tak extravagantní Ivana Kaňovská retrospektivou svojí velmi extravagantní tvorby, která obsahovala výběr modelů z kolekcí Pandora, Aquo a Tension. 

Následovala přehlídka prací nastupující generace módních designérů - 11 studentů ateliéru módní tvorby VŠUP pod vedením Pavla Ivančice, který pro letošní rok zadal téma Identita. Mohli jsme vidět nejrůznější modely, od dlouhých červených šatů až po opeřené kuře. A nakonec se nám přestavila nová kolekce zažité návrhářky Kateřiny Geislerové pro letošní jaro a léto.


Tečku za celou show udělalo nečekané taneční vystoupení, které pobavilo a rozproudilo krev v žilách, modelky s balónky a závěrečný ceremoniál předání certifikátů prezentovaným designérům.

Na následovnou after party se ale rychle vyklidili prostory. Pár lidí si ještě stihlo udělat selfie s prázdným molem, vyfotit se u foto stěny, ještě jednou, dvakrát, pětkrát, a už nejspíš spěchali na další módní akci, nebo úplně někam jinam..Jako třeba my.overal, psaníčko, křivák: H&M / náramek: Lindex / boty: Zara

photos by  Marie Zabadalová
edited by Tomáš Pacovský

9 comments:

 1. Overal je krásný :) dobře ti sedí! Závidím ti že jsi tam byla!!

  ReplyDelete
 2. Super jsi to napsala... a slušelo ti to ♥

  ReplyDelete
 3. Ten overal je uzasny, velmi ti to pristane :) Krasne fotky.

  www.blondava-potvora.blogspot.sk

  ReplyDelete
 4. Slušelo ti to! :) Mohla bych si prosím ,,půjčit'' svojí fotku s balonkama? Díky, díky :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Haha, tobě to slušelo! A jasně, můžeš. :D

   Delete
 5. Vyčerpávající reportáž... muselo to být super! :)
  Ela

  ReplyDelete
 6. Musela to být úžasná akce!! :-) Byla jsem taky pozvaná, ale nestíhala jsem po práci přijet.. opět perfektní fotky máš a ten overal Ti neskutečně seknul <3

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...