Sunday, April 28, 2013

Home run

Jsem zase zpátky ve Francii, tentokrát ale naposled...
A tak jako minule, mám pro vás random fotky z těch dvou týdnů co jsem byla doma v Praze.
Mimo to, že jsem se učila na testy, jsem stihla i pár jiných věcí:


z městečka do velkoměsta - konečně pořádný nákup!
šortky: Zara / náramek s ostny: votocvohoz / náramek: Lindex / ostatní: H&M

Thursday, April 25, 2013

One Of These Days


Býti bloggerem je skvělé v tom, že se setkáte s lidmi, kteří s vámi sdílí stejné zájmy.
Perfektní ale je, když potkáte bloggery, kteří jsou i stejně šílení... :D

Jak jsem už včera psala, v úterý jsem se viděla s mojí rockerkou Johankou, nejšílenější Martinkou a  seznámila se s Tess, která má nejlepší smích. Bylo to fakt skvělý. Hrozně jsme si to užily, ale o tom se můžete přesvědčit z fotek, které jsem pro vás vybrala. Další fotky jsou k vidění u holek. :)

Wednesday, April 24, 2013

Purple Haze


Jak už asi víte, včera jsem se viděla s JohankouMartinkou a Tess, se kterou jsem se ráda seznámila.
Bylo to skvělé a těším se, až vás holky zase uvidím!
Nějaké společné fotky uvidíte zítra. ;)

Ach tyhle kalhoty jsou tak nevyzpytatelné! Pokaždé, když si je vezmu a svítí sluníčko, opálí se mi trochu na nohou ty díry. Teď už je to ale tak moc, že moje nohy vypadají jako zebra. No nevím co budu dělat, až si budu chtít vzít šortky. :D 

Sunday, April 21, 2013

Doom and Gloom


Fotky focené na letišti ve Frankfurtu, když jsem se teď vracela z Francie. Tohle cestování mě vážně baví. Jednou se mi taky stala docela zajímavá vtipná věc. Ale o tom až příště, brzy vám napíšu něco o cestování mezi Tulle a Prahou.
Focení na letišti bylo vážně vtipné, někteří zvědavost ani neskrývali, regulérně se zastavili a civěli. :D
Nevadí, stejně už pravděpodobně nikoho z nich nikdy neuvidím.

Na sobě mám jeden z těch úžasných svetrů, které jsem vám nedávno ukazovala v tomto new in postu.
K němu jsem si vzala basic sukni, pásek a DIY roztrhané silonky, které se mi hrozně líbí a myslím, že nenechají žádný outfit nudným.
Na rtech mám rtěnku MAC odstín Dark Side A71, kterou jsem si na letišti zkoušela a plánuji si ji pořídit teď cestou zpátky do Francie. Myslím, že má perfektní odstín, co myslíte?

The Rolling Stones - Doom And Gloom

These photos were taken at Frankfurt airport when I was returning from France. I really enjoy this traveling. Once a quite interesting funny thing happend to me. But more about that next time, I'll write something about traveling between Tulle and Prague soon.
Photographing at the airport was really funny, some people just stood there and stared.. : D
Nevermind, I'll probably never see them again.

I was wearing one of those amazing sweaters I recently showed you in this new in post.

I took with it a basic skirt, belt and DIY torn tights, which I really like and I think that won't leave any outfit boring.
On the lips I have MAC lipstick shade Dark Side A71, which I tried at the airport and I'm gonna o get one now on the way back to France. I love this shade, what do you think?

Friday, April 19, 2013

Sweet Home Alabama


Jsem zase zpět na prázdninách doma a jestli jsem si něco nechtěla nechat ujít, tak to vidět se Johankou.
Včera jsem si to moc užily. Hodně jsme se nasmály a konečně si daly první jarní zmrzlinu!
Protože se tu zase cítím jak turista, nafotily jsme fotky přímo v centru na Příkopech, hned vedle nově otevřené Zary. Už jste se tam byli podívat?

Konečně jsem se shledala s šatníkem, který jsem nechala doma, a tak jsem po dlouhé době zase vytáhla tohle stříbrné psaníčko a krajkovanej křivák. Tílko je nové /z H&M/ a baví mě na něm, že žádné není úplně identické, protože každé tílko je trochu jinak povatikované. Určitě ho na mě nevidíte naposled! :)


I'm back again for holidays so what I couldn't miss is see Johanka.
Yeasterday, we really enjoyed it. We laughed a lot and finally we had the first spring ice-cream! 
Because I feel here like a touriste again, we took these photos in centrum of Prague.

Finally I met my closet, which I left at home, so I chose my silver love letter and lace jackknife. The top is new /from H&M/ and the thing is that each peace is original. I'm sure you'll see it on me more then once! :)

Monday, April 15, 2013

Money (That's What I Want)


Taky znáte ten pocit, když vyjdete z obchodu s papírovou taškou? Řeknu vám, není nic lepšího.
 Když se procházíte po ulici s vysokými podpatky a papírovou taškou v ruce...je to jako z filmu.
Ok, dost legrace. 
Jen jsem chtěla říct, že jsem všechny svoje poslední prachy ve Francii utratila jen tak během jedné procházky po Tulle, kde jsem si myslela, že nikdy nic nekoupím. Tou ulicí jsem prošla už tak milionkrát a netušila jsem, že v jednom malém butiku najdu tak skvělé věci. Vlastně to bylo přesně tak, že jsem kolem toho butiku prošla, udělala jsem pár kroků zpět a pak se přilepila k výloze. Znáte to.

You know that feeling, when you come out of a store with a paper bag? ...telling you, there's nothing better. You walk- high heels, paper bag in your hand...like in a movie.
Ok, that's enough.
I just wanted to say that I spent all my last money during the one walk in Tulle, where, I thought, was nothing. I walked that street for million times and I couldn't imagine all these amazing things. I was just like that: I passed, a few steps back and then I was staring into the shop window. Everybody knows that. 

Wednesday, April 10, 2013

Girl, You'll Be a Woman Soon


"Zase králíka, každej den máme králíka. Ani Pinďa to už nežere!"

 Vzpomínám, jak se můj blog jmenoval "bunny with bow" a to ještě před několika týdny. Musím se smát. Svýho času mi to přišlo jako dobrý nápad - "ráda králíky, ráda mašle", ale mít blogísek jménem "králíček", srsly? Už jsem byla s názvem blogu nespokojená delší dobu, vyvolával dojem infantility a naivity. Tohle je taková vzpomínka a zároveň pokus o důkaz, že to jde udělat i jinak. Zkombinovat roztomilou čepičku s drsnějším stylem. Nakonec to vypadá, že jsem toho králíka spíš zakousla, ne?
Kralíka já ráda.

I remember when my blog was named "bunny with bow", a few weeks ago. I have to laugh. I thought it was a great idea, in the time - "love bunnies, love bows", but blog named "bunny", srsly? I wasn't satisfied with this name of the blog quite a while, it was givin' the impression of puerility and naivety. This is a memory and also an attempted proof of doing this in a different way. To combine a cute cap with something rougher. In the end, now it looks like I bit the bunny, doesn't it?
I love bunnies.

Sunday, April 7, 2013

Foxy Lady


Nechápu kde se berou, platonický lásky.
Vážně, nechápu.
Jedný foxy stačí vidět kluka a druhej den se probudím a je to tady. Řekla jsem probudím? No, jenom prostě znám takový případy.  "Je jinej než všichni ostatní".
 Introvertní, svýho času chytrej, přitažlivej.
 A s pihou nad levým obočím, když se zadaří. Prostě Váš typ. 
V tomhle stavu není schopná uvažovat, alespoň ne nad něčím jiným. Člověk je dočista otupělej. Kvůli rostoucímu číslu odmítnutých, myslí si, že může mít všechny, tahle lady. Pět měsíců čeká, nechává ho přijít.
On je netečný, ona dotčená.
Zkouší se chvíli koukat jeho očima a vidí sama sebe, jako jednu z těch dvou indických dvojčat z HP a Ohnivý pohár, přemejšlí, jestli v těch očích se kterýma se furt střetává, ji vidí taky tak. Každým neodmítnutím se jí však dostává energie na další metu a i nový šance na vítězství.
(kdyby jí někdo slyšel...)
A konečně, přijde sama.
(...kdyby jí někdo viděl...)
 Doprdele! - její hrdost šla do prdele.
Znovu předesílám, že tohle všechno je vlastně založený na jeho exteriéru. Ta platonická je taková...křehká.
Vysníte si všechno do posledního prvku esence složky jeho prdu a nikdo neříká, že ten sen dotyčnej nemůže předčít, ale jeden krok vedle a konec.

Jo a k dnešnímu outfitu,
tohle vlastně vůbec není můj styl.

Sorry, it was too long and too crap.
Just listen to the lyrics of Foxy Lady.

And about today's outfit,
this is not actually my style at all.

Thursday, April 4, 2013

Hallelujah


Tímto článkem bych chtěla poděkovat svojí fotografce Marii Z. za to, jakou skvělou odvádí práci.
Bez ní by můj blog vůbec nebyl takový jaký je teď. Myslím, že je vážně talentovaná, ale o tom se můžete přesvědčit sami tady.
Například všechny fotky z Francie nejsou upravené a přesto jsou skvělé. A jak by to pak dopadlo kdybychom je mohly upravovat, že?

Focení s ní mě hrozně baví, jsme sehraná dvojka a vždycky víme, co dělat. Nestydím se, a proto mi nedělá problém fotit se vzhuru nohama na nejfrekventovanějších schodech v Tulle, na školním pozemku, uprostřed silnice, vedle silnice s pomalým provozem, v davu lidí který neznám, nikdy už neuvidím a nakonec stejně jednou umřou.

Taky nás baví, že kdykoliv se nás někdo zeptá, co to děláme - jak největší profesionálové odpovíme, že to je práce. Proč si neužít to, že jsme dvě cizinky samy v cizím státě?

With this article I want to thank my photograph, Marie Z., for her excellent job. Without her the blog wouldn't be what is now. I think she's really talented, but about that you can convince your-self here. For example, all photos from France ain't customized and they're still good. And what if we would customize them, then? 

I enjoy taking photos with her, we're a well-coordinated couple, always knowing what to do. I'm not ashamed takin' photos upsite down on the most visited stairs in Tulle, on the school grounds, in the middle of a road, next to a road with a very slowly traffic or in a crowd of people that I'll never see again and they will all die eventually.

We also love  when someone asks us what are we doing, we tell him that it's our job. Why don't enjoy that we're two foreignery alone in a state?

Monday, April 1, 2013

Shine On You Crazy Diamond


Mám se tu teď tak skvěle.
Je tu krásně, teplo, s MZ chodíme často fotit, opalujeme se na sluníčku, konečně jsme našly latté pod názvem cappuccino /wtf?/, přežíráme se od rána do večera /dezert po každém jídle/, bavíme se s přáteli, každý večer koukáme na intru na filmy, procházíme se po Tulle /občas i bez bot/, zpíváme /největší český hity jako je "je to fajn" :D/, pomlouváme francouze a jen tak se bavíme o všem, protože nám nikdo nerozumí...no prostě si hrajeme.

Už se vážně bojím toho dne, kdy odtud odjedu na pořád.

Mimochodem, nechtěla bych teď mrznout v Česku! :D


I'm havin' the best times now.
It's sunny, warm weather so we often go take photos with MZ and we tan in the sun. And good news of a week - we finally found latté named cappuccino here /wtf?!/, we eat from dusk till dawn and from dawn till dusk  /a dessert after each meal/, watching movies every day on the internat, Wasting time hanging out in Tulle /sometimes without shoes/, singing, gossip the french people and talk about everything because no one understands...we just play.

I'm really scared of the day, when I leave for good.

By the way, I wouldn't wanna freeze in Czech now! :D

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
voyeur porn porn movies sex videos hd porno video